02.09.2012

Our first steps!


Nie lubiłam mojej nauczycielki historii z liceum- to wersja lekkostrawna. Zawdzięczam jej jednak naukę pewnej przydatnej umiejętności. Zapamiętałam, że każde wydarzenie należy analizować opierając się o zasadę: przyczyna – przebieg – skutki.  Jak się później okazało, tę zasadę z powodzeniem można stosować nie tylko do wydarzeń historycznych. Jakie więc są przyczyny powstania tego bloga?

Nie wiem, co o naszej znajomości sprzed kilku tygodni sądzi Paulina, ale według mnie to była znajomość… hmm … no właśnie tylko jakaś tam( jedna z wielu) znajomość- nie była moją dobrą koleżanką, przyjaciółką ani nawet kumpelą widzianą często w szkole czy na ulicy. Co w takim razie nas połączyło? Najpierw to, że pochodzimy z jednej miejscowości, ale docelowo to, że jaramy się modą. W połowie lipca Paulina zaczepiła mnie na facebooku i pomimo tego, że znamy się( a właściwie mogę już powiedzieć znałyśmy) nie za dobrze, rozmowa popłynęła z tak lekkim flow! Niesamowite! Tematem głównym była oczywiście moda. Potem jeszcze jedna rozmowa i nagle zaświeciła mi się żarówka! Kilka nieprzespanych nocy i oto jesteśmy!

Taka jest skrócona wersja powstania naszego bloga. Jeżeli chodzi o przebieg, to chcemy żebyście byli świadkami tworzenia się tej historii, a skutki to krok ostatni, który chcemy stawiać wspólnie z Wami.
Jesteśmy niezdrowo uzależnione( btw… które uzależnienie jest zdrowe?) od blogów modowych. Wiemy, co można znaleźć w polskiej blogosferze. Nasz projekt jest innowacyjny w wielu kwestiach i mamy nadzieję, że zaciekawi formą szperaczy cyberprzestrzeni!


Ewelina

1 komentarz:

  1. Blog zapowiada się ciekawie! :) czekam na więcej:) i pozdrawiam koleżanki "po fachu" jeśli chodzi studia związane z modą i dziennikarstwem ;)

    OdpowiedzUsuń